Лист майбутній собі

14.01.2019

Лист майбутній собі

Привіт, Доросла-Я! Ось і настав час написати тобі листа.

Я сподіваюсь, що за ці п’ять років ти змінилася. Я навіть не хочу уявляти те, як відбулося складання «ЗНО», ти ж його сказала, справді? Тобі певно було тяжко, але я сподіваюся на те що зараз ти вчишся на журналіста та створила свій Інтернет-магазин, як і мріяла. Знаєш, я впевнена що в тебе все вийшло, тому що батьки виховали розумну дівчинку.

Цікаво, а після якого класу ти пішла зі школи? Тому що на момент написання тобі листа я навіть гадки не маю після якого класу я піду зі школи. Але ж ти так мріяла про випускний, про чудову сукню та макіяж, а зачіска?! Ох пишу це і навіть стає цікаво що ж я таки вибрала. А ти дочитала ту книгу яку вже читаєш 3 роки? Страшно уявити скільки усього ти пройшла, тобі  цілих 19 років не можу в це повірити! Вже стала відповідальною. І певно ти вже не будеш більше тією веселою та довірливою Діаною, але ми з тобою знаємо, що це не так. Написавши все це я зрозуміла, що я не хочу дорослішати.

Ти завжди прагнула скоріше подорослішати, але коли поїхала до свого брата на літні канікули, зрозуміла що таке доросле життя, казала що більше до нього не поїдеш, але цікаво чи ти дотрималась свого слова? Всі вважають тебе дорослою незважаючи на твій вік, але на вигляд ти і справді виглядаєш дуже дорослою. Не спіши дорослішати, це завжди встигнеш а ось дитинство в тебе одне, не поспішай. Цінуй кожну хвилину свого життя, воно в тебе одне, а час йде дуже швидко. Не встигнеш озирнутися і ти вже мама, а потім бабуся, прабабуся зі своїм прадідусем.

Знаєш, що? Живи на повну, якщо тобі пропонують кудись їхати – їдь, не зважаючи на що, особливо якщо ти далеко від рідних то телефонуй та приїжджай до них частіше. Вони в тебе одні, ти повинна це пам’ятати завжди, у будь-яку мить. Якщо тобі страшно, кого ти першого  згадаєш? Так, маму та тата! Я вірю в тебе, ти сильна та справишся з усіма негараздами та незгодами які б вони не були.

Сподіваюсь що ти читала цього листа з посмішкою. Чому ти плачеш? Все добре, все чудово, так зупиняйся плакати, бери чистий аркуш паперу та олівець і сідай писати собі листа ще через  п’ять  років, а може навіть через  десять.

До зустрічі через п’ять років!

Діана ДЕМБОВСЬКА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Березівка,

Одеська обл.

переглядів: 120

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *