Країна – це ми

13.08.2018

Країна – це ми

У кожної людини є своя Батьківщина. Країна, в якій ми народились. Країна, в якій ми виросли. Де жили наші батьки. Де житимуть діти. Батьківщина – це те місце, де кожен перехожий тобі як брат.

Як стверджують словники, краї́на це територія з визначеними кордонами й населенням, що являє собою єдине ціле з погляду історії, культури, нації. Країна – це люди, пов’язані між собою не тільки громадянством та історією. Вони пов’язані між собою на моральному рівні. Характеризуючи населення, характеризують країну. Описуючи країну, описують і її населення. Всіх разом і кожного окремо. Тому країна залежить від людей, що в ній живуть.

Наші дії, наші рішення – це все визначає країну, її долю. Тому необхідно розуміти значення і можливі наслідки наших дій. Якщо ми хочемо допомогти країні, то, можливо, варто якось діяти? Це не так важко, якщо над цим замислитись. Просто припинити робити те, що може їй нашкодити. І тоді щось почне змінюватися. Країна стане змінюватись. Потихеньку, але все ж. Поки країну не почне змінювати її ж населення, вона не зміниться. Тому все в наших руках.

Зараз країна існує. Ми маємо зробити так, щоб країна існувала і в майбутньому. Це наша задача. Майбутнє нашої країни залежить від нас – її населення. Майбутнє нашої країни – це ми. Країна – це ми.

Вікторія ДОЛМАТОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Київ

, , , , переглядів: 282

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *