Кожна мрія дається нам разом з силами, необхідними для її здійснення

15.05.2018

Кожна мрія дається нам разом з силами, необхідними для її здійснення

Неможливо уявити своє життя без мрій. Саме заради них ми прокидаємося кожного ранку і йдемо робити все можливе для їх здійснення. Кожна мрія потребує багато зусиль, часу, терпіння, наполегливості. Попри те, є багато людей, які проживши життя, так і не здійснили своїх мрій. Пропоную розібратися, чому так відбувається і що потрібно робити для уникнення такої ситуації.

Що ж, для початку потрібно створити список своїх бажань. (Як би це банально не звучало, повірте, це працює.) Тепер можна проаналізувати, що з цього дійсно є вашою мрією, і що потрібно зробити для її втілення. Після отриманого результату і невеликого шоку необхідно продумати, що ви готові змінити, зробити і чим пожертвувати заради здійснення мрії.

Якщо ж ви не хочете нічого змінювати (а без змін втілення неможливе), вам слід подумати, чи дійсно це ваша мрія? Бо інакше нічого в вашому житті не зміниться, і мрія так і залишиться нездійсненним прекрасним сном. Ви можете виправдовуватися: от він багатий, йому нічого не коштує полетіти на Балі, а я ціле життя тяжко працюю і машини нормальної купити не можу. Так, він заможній, але років двадцять тому він так само працював день і ніч, витрачав багато сил і енергії. Але, на відміну від вас, він ризикував, приймав рішення і змінював своє життя. Всі ми рівні, і кожен нічим не гірший за іншого. У кожного з нас був шанс. Одні скористалися ним, а інші – ні. В цьому є основна відмінність. Якщо у вас є можливість щось змінити, не бійтесь це зробити.

Мрії здійснюються не очікувано. Шанс здійснити мрію приходить тоді, коли ми на нього взагалі не сподіваємося. Головне його не пропустити, бо іншого вже може і не бути.

Анастасія КИРИЧУК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Львів

Джерело фото: https://usamagazine.ru/chto-takoe-amerikanskaya-mechta/

, , , , переглядів: 113

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *