Книга друкована чи електронна: за і проти

29.04.2018

Книга друкована чи електронна: за і проти

У світі сучасних технологій все постійно змінюється. Тому не дивно, що поступово дивне жахаюче «нове» витісняє усталене та добре відоме «старе». З приходом зручних і модних гаджетів багато дискусій виникає навколо друкованих та електронних книг. Тож розглянемо основні переваги і недоліки обох варіантів.

Друкована книга

За

По-перше, друкована книга має свою атмосферу. Вона дозволяє вдихнути чаруючий запах віків чи подих чогось зовсім нового, дозволяє ніжно торкнутися сторінок, відчути їхню легкість та неповторність.

По-друге, «живі» книги дають можливість нам зібрати власну бібліотеку, улюблений куточок, що завжди буде радувати око. Варто зауважити, що доглядати таку міні-бібліотеку не тільки приємно, а й надихаюче.

Проти

Одним із головних недоліків є некомпактність. Друковані книги громіздкі і дорогі. А, здається, зручні кишенькові книжки швидко зношуються і втрачають товарний вигляд.

По-друге, друковані книги доступні для читання лише при хорошому освітленні, а інакше Ви ризикуєте погрішити свій зір.

Електронна книга

За

Електронні книги надзвичайно зручні і компактні, адже гаджети легко переносити. Тим більше, вони можуть вміщувати тисячі книг. Досить лише знайти їх в Інтернеті та завантажити. І головне – безкоштовно!

Проти

По-перше, електронна книга не вічна. Вона доступна лише за наявності достатньої кількості заряду. А це може стати суттєвим недоліком в довгій дорозі.

По-друге, сучасну техніку легко зламати. І якщо звичайну книгу можна полагодити за допомогою клейкої стрічки, то новенькому смартфону чи планшету вже знадобиться якісний дорогий ремонт.

Безперечно, кожен обирає для себе зручніший варіант. Тому наведені вище переваги і недоліки мають на меті допомогти Вам знайти «свою» книгу.

Тетяна КОКИНДА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Чернівці.

Джерело фото: https://inplacers.ru/articles/top-5-knig-dlya-lichnostnogo-rosta

, , , , , переглядів: 261

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *