Хто такий справжній друг

21.06.2018

Хто такий справжній друг

Знайти друга, навіть просто людину, якій можна довіряти, дуже важко. У світі повно брехні, зради. У людини може бути безліч знайомих, приятелів, але справжніх друзів багато не буває.

Так хто ж такий друг? Людина, з якою можна поділитися таємницями, розказати наболіле? Той, хто підтримає тебе в тяжку хвилину? Чи той, з ким можна як повеселитися, так і звернутися по допомогу у скрутну хвилину? Кожен це поняття розуміє по-своєму.

Змалку ми маємо приятелів: хтось запам`ятався поганою та брехливою людиною, когось згадуємо з посмішкою, а з кимось дружимо й зараз. У мене є багато знайомих, які мають хороші стосунки з друзями дитинства. І це дуже добре, коли в цьому світі можна комусь довіряти, сподіваючись на підтримку в час негараздів.

Але що робити, коли вже у зрілому віці людина не має жодного друга? По-перше, причину треба шукати в собі. Може ви часто сварилися з попередніми друзями, прискіплювалися до них, ображали, пліткували, говорили на небажані теми? Міняйте свою поведінку, з повагою ставтеся до кожної людини, і з часом у вас з`являться друзі. По-друге, оцініть своє оточення. Може, проблема зовсім не у вас, а в суспільстві, у якому ви живете? На навчанні чи роботі неприємний колектив? Якщо є можливість змінити його – міняйте. Не чекайте, коли люди самі виправляться. Не терпіть поганого ставлення до себе. По-третє, можливо, вам зовсім і не потрібні друзі. Частіше за все, такі люди не потребують спілкування, мають одного-двох приятелів. І це не погано. Просто вони самодостатні і не залежать від інших.

Набагато тяжче пережити зраду друга. Дуже боляче, коли ви довіряєте людині свої таємниці, а вона розказує їх іншим, висміює вас, пліткує про ваше життя. Але такі «друзі» роблять погано собі, а не вам. З часом від них відвернеться їх оточення, і вони почуватимуться набагато гірше, ніж ви. Тому залишається лише пожаліти таких людей, адже змінити їхню думку дуже важко.

Друга знайти непросто. Він не чекає під дверима твого дому, не подзвонить тобі, не з`явиться просто так. Протягом життя ви зустрінете ту людину, якій зможете довіряти. Ніхто не знає, коли це станеться – в дитинстві чи в старості. Головне, самому бути хорошим другом.

Я бажаю вам знайти справжнього друга, а якщо ви його вже маєте – ніколи не зраджуйте його, цінуйте цю людину, адже вона підтримає вас та прийде на допомогу.

Катерина ЧЕХ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Вінницька область

, , , переглядів: 97

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *