Гроші — це засіб існування, а не сенс життя

26.02.2019

Гроші — це засіб існування, а не сенс життя

Гроші – це важлива складова нашого життя. В сучасному світі без них не обійтись. Для народження, для проживання і навіть для смерті потрібні гроші.

Впродовж життя гроші «крутяться» між людьми. Одним дістається більшість, а іншим копійки. Так відбувається не тільки через різноманітність професій та посад, а ще тому, що в нашій країні «процвітає» корупція та хабарництво. Вищі чини привласнюють частину заробітку підлеглих іноді навіть без їхнього відома. Така «чорна бухгалтерія» існує майже всюди. І боротися з цим як об стіну горохом. Але чому?

Все це відбувається лише через людей. Напевно немає таких персон, яким би не були потрібні «зелені папірці». Але скільки б користі не приносили гроші, вони породжують зло, егоїзм та жадібність. Більшість дорослих є скупими, та чому? Я думаю, що всі ці особи просто жили у складні часи, коли грошей було дуже мало. І щоб дістати хоч якісь кошти, їхні батьки йшли на обман та протизаконні авантюри. А ті, будучи дітьми, вважали це правильним(бо іншого виходу не було). Проте, часи змінились, а ті ж самі люди, вже дорослі – ні. На жаль, хоч вони і усвідомлюють все, але їхня жадібність не має кінця. І ставши корисливими людьми, вони бояться втратити свої грошенята і хочуть примножити їх будь-якою ціною.

Бути матеріально забезпеченою людиною – це не є поганим бажанням. Адже зараз без грошей нічого не робиться, а маючи їх достатньо, можна не хвилюватися за свою безпеку чи інші матеріальні потреби.

Але варто памятати, що гроші – це засіб існування, а не те, що має бути сенсом життя. Кошти мають «крутитися» і це нормально. Тому не треба накопичувати всі гроші, бо так ви ризикуєте стати заручником свого багатства.

Олександра ВОЛОШЕНЮК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Мукачево, Закарпатська область

переглядів: 197

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *