Говорять, що під Новий рік здійснюються всі мрії…

14.02.2019

Говорять, що під Новий рік здійснюються всі мрії…

Ось і зима. Щороку ця красуня-білосніжка приходить до нас у гості. Вона вкриває все пухкою ковдрою, дарує свіжість та розправляє крила. Несе надії на краще, підсумовує весь рік. Тут тобі й низка свят- день св. Миколая, Новий рік, Різдво, Водохреща.

Найбільше люблю Новий рік. Говорю про це свято й згадую кислуватий присмак мандарин, солодкі цукерки, духмяну ялинку.

Вечір 31 грудня. До мене свято увірвалося у ту мить, коли матуся покликала на кухню, сказала: «Доню, за кілька годин прийдуть гості, тому бери ніж, дощечку та допомагай готувати салати».

Я люблю такі миті. Вони сповнені душевного спокою та тепла. У такі моменти відчуваєш себе затишно. Ось ми з мамою вже й стіл накрили, новорічне деревце прикрасили. Аж раптом гуркіт, сміх- до будинку завітали гості. Обійми, поцілунки, привітання- за секунду всі сиділи за святковим столом.

На годиннику майже дванадцята. У келихах піною зашипіло шампанське. Виступ Президента, знову вітання, побажання. Ось ці заповітні 12 ударів. Мама говорить: «Загадуй бажання».

І тут я промовила: «Не хочу ані дорогого одягу, ані прикрас. Маю лише одну мрії-аби діти всього світу були щасливі, жили у мирі. Щоб кожне дитя прокидалося вранці від обіймів татка й ніжного голосу мами. Щоб вони ніколи не хворіли. І нарешті закінчилася війна, яка зламала долі багатьом діткам». Мама та гості просльозилися.

Тож нехай всі мої бажання летять аж до Бога. А от чи здійсняться вони-побачимо.

А поки що вітаю всіх з Новим роком! Бажаю, щоб білосніжний ангелочок святкової ночі завітав до кожної оселі та приніс мішечки здоров’я, щастя, добробуту!

Владислава МЕШКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Київська область

переглядів: 198

Останні новини від OGO.ua


Один коментар
  1. Владочко, твоє бажання-мрія, обов‘язково, здійсниться. Світи радісним промінчиком всьому світу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *