Чому я хочу бути журналістом?

30.04.2018

Чому я хочу бути журналістом?

Журналістика – відповідальна професія. Робота журналістів-збирати новини, працювати зі словом, текстом та інформацією. Вважаю, що журналістика вимагає певного способу життя і мислення, а також жертовності задля людей.

Ще з 14 років я твердо вирішила: хочу бути журналістом. Коли журналіст гідно виконує свою роботу, народ має можливість розвиватися, чути правдиву інформацію і приймати відповідально правильні власні рішення.

Я хочу бути журналістом, тому що люблю правду, ненавиджу несправедливість, тому що не розумію, чому мовчить преса, коли вона потрібна українцям, щоб донести інформацію.

Журналістика – це те, що може розворушити населення, перевернути його свідомість і підвищити освіченість народу. Мене підштовхнули до вибору професії журналісти ТСН, які працювали на Майдані Незалежності та в зоні АТО. Цих людей я можу з гордістю назвати героями, адже вони ризикували своїм життям, вели прямі ефіри під обстрілами, щоб донести українцям правду. Саме тоді я і вирішила стати журналістом. І мені хочеться, щоб мною так само пишалися українці, як цими людьми.

Моя мрія – бути журналістом, володіти цим інформаційним світом, дарувати українцям чесну інформацію та творити історію рідної держави.

Сподіваюся, що я обираю майбутню спеціальність правильно.

Діана ПОБІГУН,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Тернопільська область

, , , переглядів: 122

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *