Чи легко знайти нового друга у новому місті?

20.06.2018

Чи легко знайти нового друга у новому місті?

На сьогодні багато українців змушені змінювати місце проживання. Для цього є безліч причин. Найпоширенішими серед них є робота чи навчання в іншому місті, фінансові проблеми, прагнення вивчити нові місця або ж війна,що вдерлася до рідного дому. Та незалежно від причини переїзду, людина повинна освоїтися та звикнути до нової домівки. Спершу потрібно звикнути до міста, в яке переїхав, познайомитися з однокласниками чи колегами, потоваришувати з кимось. А останнє, виявляється, не так вже й легко зробити. Другом може бути сусід, колега, хлопчик з паралельного класу чи донька літньої сусідки. Та як його знайти? Тут можна виокремити декілька корисних порад.

По-перше, ведіть себе природно (як банально б це не звучало), адже тоді ви знайдете справжнього однодумця, з яким не потрібно буде прикидатися тим, ким ви не є насправді. Чи ж це не справжній друг?

По-друге, намагайтеся якомога більше спілкуватися з сусідами, однолітками та й узагалі не втрачайте можливості познайомитися з кимось. Але памятайте: головне – не перестаратися, адже занадто наполегливий співрозмовник не викликає бажання товаришувати.

Чи чули ви колись про таку чудову річ як посмішка? Не варто дивуватися, адже саме вона привертає увагу людей. Вчені довели, що, дивлячись на завжди усміхнену та веселу людину, хочеться з нею спілкуватися. Не варто забувати і про той факт, що оптимісти живуть довше. Та знову ж таки цим не варто зловживати, адже колега, який увесь час ходить з дивакуватою та неприродною посмішкою, нічого, крім співчуття або ж навіть насмішок, не викликає.

Не забувайте, що ви у новому місті, де все зовсім інше. Вам має бути цікаво поглянути на чарівні пейзажі нової домівки.Тож, щойно зявиться вільна хвилинка, беріть у руки фотоапарат (телефон також підходить) і рушайте милуватися красою маленьких вуличок та розкішних багатоповерхівок, старовинних скульптур та величних ліхтарів. А дорогою можна й познайомитися з мешканцем цього міста, який влаштує вам екскурсію дивовижними місцями, в яких ви ніколи не були. Так, окрім спогадів,ви здобудете й товариша.

Отже, шановний читачу, переглянувши ці кілька рядків, ти, мабуть, зрозумів, що для того, щоб знайти нового друга у новому місті, потрібно лише бути собою. На мою думку, це досить легко. Тож я вірю в те, що ти впораєшся. Успіхів тобі і багато справжніх друзів.

Валентина ЧОРНА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Чернівці

, , , , переглядів: 98

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *