Чи легко втілювати мрії?

30.04.2018

Чи легко втілювати мрії?

У кожного є мрія. Не для кого не секрет, що мрія – це сенс життя будь-якої людини, те, заради чого вона прокидається щодня, робить кроки на шляху до її здійснення. І не важливо якою є ця мрія, якою б далекою , недосяжною вона не здавалася, важливо лише наше ставлення до неї та упевненість у своїх силах.

Звісно, що здійснити свою мрію здається досить складним, інколи навіть неможливим, але щоб досягти її, треба не просто мріяти, а діяти, прикладати максимум зусиль для її досягнення. Як би тяжко та боляче  не було на цьому шляху, не можна здаватися та підкорятися долі, бо нічого не роблячи для своєї мрії, ми так і залишаємо її солодким сном. Усе в цьому світі заробляється великими стараннями та повною віддачею справі. Тому не треба стояти на місці та сподіватися на те, що бажане саме прийде з часом – не прийде! Так ми лише втрачаємо безцінний час на пусті сподівання.

Ступаючи по дорозі назустріч мрії, не треба боятися спіткнутися, бо кожна помилка робить нас  досвідченішими. Жодна погана думка про нашу мрію не може вбити нашого стимулу, бо принижують старання та прагнення людей лише ті, які  нічого не можуть зробити для своєї мрії, а за рахунок такої поведінки намагаються не здаватися невдахами. Такі люди виховують в нас силу та витривалість.

Закопуючи у землю свою мрiю, ми обрікаємо себе не нещасливе життя без мети. Тому не треба приймати образи близько до серця та сумніватися у собі та своїх силах.

Для того , щоб здійснити мрію, треба мати велику мотивацію і стимул для роботи над собою. У цьому допоможуть справжні друзі та близькі люди, які завжди прийдуть на допомогу у скрутну годину. Підтримка рідних дає сили навiть тоді, коли,  здавалося б, усі старання були марними, надаючи надії та упевненості.

Втілення мрії – це, безумовно, тяжкий труд, але здійсниться наша мрія чи ні, залежить тільки від нас самих.

Єлизавета ЧАУСОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ «Острозька академія»,

Харків

Джерело фото: https://ukr.media/culture/228548/

, , , , переглядів: 539

Останні новини від OGO.ua


Один коментар
  1. В нас є прислів’я – під лежачий камінь вода не тече. Що досить чітко описано Єлизаветою.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *