Чи легко втілювати мрії?

21.11.2018

Легенький вітерець, що своїм навіть найслабшим подихом здатен сколихнути ледь блакитне небо; привітні м’які хмарки, що заволокли лінію горизонту і не дають їй злитися з морем, а на тлі цих хмарок- величезна зграя лебедів, що улітає ген за обрій, вони…. мрії…..

Я ніколи не зустрічала людину без мрії.

Саме слово «мрія» винайшов у«пошевченківську епоху» український письменник Михайло Старицький, і відтоді воно міцно вкоренилося в нашій рідній мові. Мріючи, ми розвиваємо фантазію, розширюємо кругозір, виходимо з зони комфорту. Кожен чогось хоче більш за все, наприклад: моя подруга мріє стати косметологом, знайома дівчинка хоче перемогти на міжнародних змаганнях з вокалу, друг не відмовився б швидше стати тренером з бальних танців, а я, в свою чергу, мрію стати телеведучою. Але, як воно, втілити мрію в життя?

Давайте спочатку розберемося, як взагалі народжується мрія. Можливо, ми беремо приклад з батьків? Чи так книжки впливають на мозок? Або, бабуся порекомендувала, звісно зовсім секретно, що легше вивчитись на філолога? Мені здається, що ні. Просто в якусь хвилину ми починаємо краще розуміти себе і з’являється зірка, до якої ладні тягнутися. Дитячі мрії частіше всього фантастичні. Ми хочемо вміти перетворюватися на тварин, ставати невидимками або бути ладними над часом. Та дорослішаючи подібні думки, якось самі, відпадають, а їм на зміну приходять вже більш реальні варіанти розвитку подій.

Далі, відштовхуючись від чогось вже наближеного до життя, ми починаємо задумуватися: “А, може, варто спробувати досягти омріяної зірки?”. Спочатку все здається нереальним, дорога важкою,ціль занадто далекою. Але наважившись і здійснивши перший крок розуміємо, що рухатися вперед цілком можливо. Тільки треба працювати над собою.

Саме так наша мрія перетворюється на мету. І ось вона, вже жевріюча надією, виринає з-за обрію зовучи нас ген-ген за собою. Починати завжди важко. Спочатку незвично приділяти більше уваги чомусь новому, але згодом така активнісь починає йти на користь. Я згодна, це нелегко, постійно робити над собою зусилля, але з плином часу приходять перші результати. Саме тоді вмотивованість зростає в декілька разів, адже помітивши навіть маленький добрий результат одразу хочеться більше працювати. Але, як і на будь-якій дорозі наступає переламний момент, подолати який найважче. Тут проявляється сила волі і уміння володіти власними принципами. Важко десь собі відмовити, але з такої “турбулентної зони” ти завше виходишь сильною особистістю, точно сильнішою, ніж починав. Після цього стрибка залишається лише схопити жар-птицю за полум’яний хвіст і бути впевненим у собі, адже ти вже кращий за інших.

Як щодо моєї мрії, то на мене чекає не найлегша дорога, адже задля досягнення високої мети потрібно здолати високі гори, але, якими маленькими вони здадуться, коли ти все-таки досягнеш свого. Воно того варте!

Так чи легко втілювати мрії? Звісно, ні.

Але реалізована мрія завжди варта перешкод, що їй передували. Рецепт для досягнення мети один: працювати над собою, не зупинятися, бути впевненим, а поки що…

Горизонт продовжував палати яскраво-рожевими барвами, сонце величезною палаючою кулею повільно зникало десь далеко в морі. Хмарки посіріли, а на тлі синього небесного куполу вже з’являлися перші зірки бажання.

Олеся ХОДИКІНА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

м.Бердянськ, Запорізька область

, , , переглядів: 500

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *