Чи легко втілювати мрії?

21.06.2018

Чи легко втілювати мрії?

Мрії живуть у серці кожної людини. Вони допомагають нам іти до своїх цілей, мотивують на подвиги, надихають нас. Напевно, без мрій наше життя було б не таким цікавим.

Мрії мають як діти, так і дорослі. Але прагнення їхні кардинально відрізняються. У дітей дуже багата фантазія, вони мріють про щось нереальне та фантастичне. Дорослі ж перетворюють уявлення на конкретні цілі, яких намагаються добиватися.

Мрії у кожного різні, але, я впевнена, у кожного є. Вони роблять наше повсякденне життя яскравішим, світ нам здається кращим. Для когось мрія – це ціль, яка надихає та дає сили йти далі, а хтось ховається у своєму мрійливому і фантастичному світі від проблем.

Хоча в кожного з нас є бодай одна мрія, не багатьом удається її здійснити. Так, саме здійснити, а не чекати, коли все вийде без жодних зусиль!

Проблема мрійників у тому, що вони нічого не роблять, аби здійснити своє бажання. Але мрія не стане реальністю лише через те, що вони так хочуть. Треба крок за кроком іти до її здійснення.

«Самі собою мрії дійсністю не стануть,» – казав Пауло Коельйо. З цим висловом я повністю згодна. Звісно, здійснити бажання вам можуть допомогти близькі та друзі, але тільки з вашими зусиллями мрії зможуть стати реальністю.

У дитинстві я асоціювала мрії з казкою. А й справді, мрія – це казка, а мрійник – той, хто придумав цю казку. І лише від нього залежить її кінець.

Ми – мрійники! Лише від нас залежить, якою буде наша казка, які труднощі нас чекають, який кінець у нашої історії. Головне – щиро прагнути подолати всі перешкоди на шляху здійснення нашої мрії.

Катерина ЧЕХ,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Вінницька область

, , , , переглядів: 109

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *