Чи легко втілювати мрії?

21.06.2018

Чи легко втілювати мрії?

Уявіть, яким би насиченим та яскравим могло бути б ваше життя, якби ви не соромились мріяти, постійно ставили перед собою нові цілі та впевнено рухалися вперед у щасливе майбутнє.

Ще з самого дитинства ми загадували бажання, задуваючи свічки на дні народження, мріяли стати супергероями, уявляли собі майбутнє, надаючи йому саме того вигляду, якого хотіли ми. Але в дорослому житті мрії у людей зовсім інші: гроші, квартира, автомобіль, дорогі аксесуари… Я соромлюсь називати «мрією» такі речі. Матеріальні цінності, які навряд чи зроблять вас по-справжньому щасливим, не можуть бути мрією! Це лише результат вашої карєри, вашої роботи, це результат, який ви можете отримати, якщо будете віддавати всього себе своїй роботі й професії. Мрія – це щось вище, щось недосяжне, те, що неможливо передбачити і розпланувати. Мрія – те, що залежить від якихось вищих сил, наслідок випадковостей, вдачі, віри і справжнього бажання! Щоб мрія втілилась у життя , нею потрібно дійсно жити! Реалізація мрії не знайде відбиток у написанні якоїсь статті чи публікації поста у соцмережі, навіть у «сльозах радості», у щирій посмішці! Все, у чому проявиться здійснення мрії, до чого вона призведе – це щасливе життя, щасливе від початку і до кінця, життя, в якому немає місця горю, розпачу і сльозам!

Мрії повинні бути безглуздими і недосяжними. Прагнучи здійснити одну з них, ми й не помічаємо, як підкорили не одну вершину, досягнення якої раніше й не планували б. Але і тут є своє «але». Щоб чогось досягти, потрібно щось таки робити. Так, я розумію, це складно. От такі чудові мрії і сам процес приносять задоволення, і цілком можливо, ти не дочитав до цього моменту і вирішив піти помріяти трішки. Але мрії підступні. Заманюють нас без попередження, адже без дій – вони лише приваблива картинка .

Світ мрії — це рятівний берег, який допомагає людині сховатися від будь-яких життєвих негараздів. Мрія надає людині сил і допомагає вибратися з будь-яких неприємностей. Саме мрія вела тих людей, які нині досягли вершин. Вона допомогла досягти їм того положення в суспільстві, яке вони зараз займають. Мрії можуть бути власними або чужими. Часто ми сприймаємо бажання інших людей, як свої. Тому необхідно уважно прислухатися до себе і прагнути до здійснення тільки своєї мрії. Інакше досягнення чужої не дасть вам повного задоволення в кінцевому підсумку. Обирайте правильну мрію, живіть нею, бажайте її здійснення і вибір буде у вашу користь!

Вікторія ВАЛЬКОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Одеська область

, , , , переглядів: 79

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *