Чи легко втілювати мрії?

21.06.2018

Чи легко втілювати мрії?

Кожен із нас має найпотаємніші бажання, заради здійснення яких ми готові на все. Ми здатні покинути улюблену справу, зрадити друзів, піти наперекір своїм принципам. І все це для втілення своєї мрії, інколи такої довгоочікуваної.

Все в житті залежить від нас самих. Ніхто не має права насильно змінювати нас чи забороняти нам мріяти. Кожна людина – це індивідуальність, що має власні погляди на світ. Інколи він не влаштовує нас, та все ж ми мріємо про те, що скоро він зміниться і стане кращим.

Мабуть, всі ми вигадуємо собі досконале життя, повне пригод, кохання, незабутніх подій. Мріяти можна будь-коли, та все ж найкраще тоді, коли сумно. Адже в такі моменти тебе нічого не хвилює, окрім тебе самого. Ти обмірковуєш всі свої вчинки, всі сказані і несказані слова.

Інколи здійснити свою мрію можна за декілька секунд, та, на жаль, ми цього не робимо, бо боїмося. Ми не говоримо одне одному про свої почуття, бо не знаємо чи взаємні вони. Ми не долаємо тисячі кілометрів, щоб побачити своїх близьких, бо не впевнені в тому, що нам будуть раді.

Здається, кожного дня ми із захопленням чекаємо здійснення своєї мрії. Та ми лише чекаємо і все… Ми нічого не робимо заради цього. Все це залишається просто нездійсненною мрією.

Кожного дня ми хочемо втекти від жорстокої дійсності у світ мрій і фантазій. І кожного разу ми пересвідчуємося у тому,що не можемо жити без мрій. На мою думку, ми настільки залежні від цього, що кожну хвилину думаємо про це, прагнемо якнайшвидше відтворити його в реальності. На мою думку, ми стаємо настільки залежні, що кожну хвилину думаємо про це, прагнемо якнайшвидше відтворити свої мрії в реальності.

Втілення мрій – ось що турбує кожного. Думаючи про них, ми створюємо багато проблем і робимо безліч помилок. Це все тому, що ми не вміємо аналізувати свої дії і прагнення. Інколи потрібно просто поговорити з людиною і цього досить. А ми чекаємо, що хтось це зробить за нас. Ні, не потрібно чекати, потрібно діяти. Адже може бути пізно. Потім, як наслідок, ми будемо жаліти про несказані слова, а мрія так і залишиться просто мрією.

Чи легко втілювати мрії? Напевно,так. Але важко зробити перший крок. Адже ми боїмося, що наші вчинки будуть даремні.

Тетяна ВЛАСЕНКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Луганська область

, , , , переглядів: 112

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *