Чи легко втілити мрії?

15.05.2018

Чи легко втілити мрії?

Мрії є невідємною частиною нашого життя. Це ті невидимі ниточки, які переносять нас в уявний світ, де ми почуваємо себе щасливими. Кожен намагається вхопитися за ті ниточки й забрати їх у реальність, однак не завжди це вдається.

Мріяти можуть і дорослі, й діти. В дитячому віці наші мрії, зазвичай, якісь казкові, нереальні або ж навпаки дуже банальні, однак з часом вони перетворюються на конкретні цілі, плани на майбутнє.

Я впевнена, що кожен із нас має хоча б одну мрію. Наша уява дуже багата, тому мріяти ми можемо про що завгодно. Особисто я не бачу в цьому нічого поганого й думаю, що це неабияк урізноманітнює нашу буденність. Проте не завжди мрії здійснюються. Хтось може втілити їх у своє життя, а комусь це не під силу. Тоді виникає питання: чому ж так?

Астрід Лінгрен писала: “Якщо тобі скажуть, що мрії не збуваються – не вір. Вони збуваються, якщо за них боротися. Ці слова мені безмежно подобаються і змушують задуматися. Мабуть, і справді практично кожну мрію можливо втілити в життя, але для цього треба докласти багато зусиль. Не можна сидіти склавши руки й просто чекати. Результату не буде, поки ми самі не посприяємо цьому. Мріяти – це одне, а робити власні кроки назустріч своїй мрії – це зовсім інше. Ніхто не каже, що буде легко, тому терплячість і наполегливість кожному стануть у нагоді.

І навіть якщо нам не все вдаватиметься й виникатимуть певні труднощі на шляху, ми не повинні здаватися. Треба боротися до кінця, бо як кажуть, краще падати, ніж ніколи не літати. Тобто краще кілька разів зазнати поразки, але в кінцевому результаті все ж досягти бажаного, ніж ніколи не спробувати чи здатися при перших же труднощах, зрадивши свою мрію.

Отож, не сидіть на місці, а сміливо йдіть назустріч мріям і з радістю втілюйте їх у своє життя!

Анастасія КУНИЧНИК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Волинська область

Джерело фото: https://www.live-and-learn.ru/catalog/article/vera-v-sebya/

, , , , переглядів: 94

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *