Блог – це просто забавка чи спосіб самореалізації?

14.01.2019

Блог – це просто забавка чи спосіб самореалізації?

У 2018-му році люди, за прогнозами, мали провести у Мережі мільярд років. Неабияка кількість, правда ж?

А ось в Україні фіксують 25,59 млн активних користувачів Інтернету. Це трохи більше половини усього населення нашої країни!

Поглянувши на ці факти, здається, що це дуже багато, але давайте зараз на хвильку замислимось. Ви йдете по вулиці, сидите у кавярні, стоїте у черзі в супермаркеті. Що Ви бачите? Майже кожен другий йде й шукає щось у своєму гаджеті, переписується з кимось онлайн або ж пише пост для свого блогу. І ось тепер, обдумавши це, напевно, ця кількість людей нам не здається такою масштабною, ми починаємо її сприймати більш адекватно.

Якщо раніше люди дізнавалися про різні новини за допомогою спілкування з оточуючими, то зараз основним джерелом інформації є мережа Інтернет,а в особливості для підлітків- соціальні мережі: Facebook, Instagram, Twitter

Кожного ранку ми просинаємось і одразу біжимо до своїх гаджетів. Що ж ми там шукаємо? А в тому то й сенс, що нічого такого! Нам просто хочеться погортати свою стрічку у соціальних мережах, щоб дізнатися, що ж там без Вас за цю ніч цікавого сталося. Щоб дізнатися, що людина шукає, достатньо подивитися за ким стежить ця особа: тревел-блогери, фешн-блогери, красиві профілі з естетичними фото або ж просто цікаві сторінки, наприклад, про кулінарію або рукоділля.

Зараз за 5 хвилин в соціальних мережах я можу побачити, які квіти Оленці подарував її хлопець, куди полетіла відпочивати Оксана або ж яку сукню придбала собі Таня.

Не буду приховувати, але у своєму Інстаграмі я проводжу досить багато часу і ця соціальна мережа відіграє важливу для мене роль. Якщо коротко, то Інстаграм для мене-це мода, інфлуенсери (люди, які своїми відгуками впливають на думки своїх підписників), пізнавальні пости, натхнення, атмосферні фото і найголовніше- це платформа для самореалізації та саморозвитку.

Багато, хто каже, що блог- це пусті забавки, але, як відповісте Ви, коли дізнаєтесь, скільки заробляє блогер, який «в принципі нічого толкового не робить»?

Я шукаю цікавинки про моду, обробку фотографії і подорожі. Мене надихають красиві фото, люди, які перетворили блог на спосіб заробітку. Мені подобається спостерігати за тим, як люди рухаються вперед, вони є моїми наставниками.

Повторюся, але блогери – це теж люди і, як на мене, люди з великої літери. Бути блогером- це важка й кропітка робота, адже потрібно завжди бути в курсі усіх трендів, вміти зацікавити свою аудиторію, знати, що хочуть почути Ваші підписники. Я теж починаючий блогер, намагаюся писати прості і усім зрозумілі пости про своє життя, давати справді корисні поради. В майбутньому я можливо перетворю свій блог на можливість заробітку, але зараз це просто хобі. Мені подобається спілкуватися з людьми, подобається отримувати приємні коментарі, які просто нереально зігрівають душу.

Зараз всі по-різному використовують соціальні мережі, адже тут можна щиро закохатися, знайти справжніх друзів, дізнатися щось цікаве від людей з усіх куточків світу. Соціальні мережі розширюють наші можливості, відкриваючи для нас грандіозні, нові горизонти.

Я, звичайно, поважаю й протилежні думки щодо блогерів. Я розумію, що офісний працівник, який проводить по 12 годин у своєму кабінеті, не буде вважати, що блогер – це достойна професія, яка може приносити немалий заробіток.

Ми живемо у 21 столітті і, на мою думку, потрібно вже починати руйнувати ці стереотипи. Ми маємо зрозуміти, що живемо у двох світах:реальному й віртуальному. І від цього, на жаль, або, на щастя, ми нікуди не дінемось.

А Ви колись думали про своє майбутнє у сфері блогінгу?


Дар’я МАЛЬКО,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Ужгород

переглядів: 119

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *