7 законів вічного лідера

14.01.2019

7 законів вічного лідера

У світі – мільйони людей, які бояться проявити себе і показати свої таланти. Глибоко всередині вони закрили себе і поставили хрест на своїх здібностях. Ці особи бояться проявити свою індивідуальність, адже думають, що у суспільстві вони ніхто і нічого не варті. Ця хибна думка дуже часто навідує кожну людину. А після неї може настати депресія, яка дуже легко може вбити людину як особистість.

Психологи рекомендують: не засиджуватися в депресії та намагатися в темпі з неї вибиратися. Вони радять провести час з близькими, які підтримають, і переглянути комедію чи ввімкнути улюблену музику, сходити і розважитися як слід, вести себе оптимістично, щоб від одного погляду хотілося усміхатися. Слід налаштувати себе так, що ще стільки всього треба встигнути за життя!.. Не варто зважати на перешкоди, бо кожну з них можна переступити… Обовязково поставте собі мету, до якої з упевненістю будете рухатися. Ваші принципи не повинні перешкоджати вам, а, навпаки, підпихати ближче вперед. У ваш дух треба залити незламний бетон, що не дозволить зламатися.

Якщо ви будете дотримуватися цих заповідей, то ніщо не стане вам перешкодою.

– Не повторюй нікого, будь таким як ти є.

– Не бійся висловлюватись – себе треба проявляти.

– Роби те, що подобається тобі, а не те, що тобі вказують.

– Май повагу до інших, адже починати слід із себе.

– Прямуй до саморозвитку. Світ не сприймає відсталих людей.

– Не давай верх почуттям, керуйся гострим розумом.

– Ніколи не падай духом.

Намагайтеся спробувати щось нове , “повірте у себе – і весь світ повірить у вас!” – сказав один мудрець. Знай , що ти природжений лідер і ніхто не може в тебе відібрати цієї здатності. Твої очі повинні горіти оптимізмом і перемогою, наче ти кожного дня виграєш чемпіонати. Але твоя самовпевненість повинна бути в межах розумного і не перевищувати норми. Адже, коли люди думають , що вони досягли тієї найвищої вершини , вони перестають розвиватися. То ж ідіть до мети — боріться за своє місце під сонцем.

Єлизавета ДЖУГА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Рівненська область

переглядів: 214

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *