7 ефективних способів вивчення іноземних мов

10.05.2018

7 ефективних способів вивчення іноземних мов

Я впевнена , що майже кожен з нас замислювався над таким питанням: навіщо вчити іноземні мови, адже в епоху технологій вже винайшли Google Translate? Але, на мою думку, у сучасному суспільстві треба знати хоча б одну іноземну мову. Інтернет-перекладач допоможе перекласти спосіб застосування з упаковки шампуню, але не допоможе влаштуватися на престижну роботу. Отож хочу запропонувати вам декілька мотивацій для вивчення мов та поради як це зробити.

Навіщо вивчати іноземні мови

  1. Освіта за кордоном.

Європейський диплом або диплом , який було отримано у США, дає дуже великі перспективи на подальше життя. Не для кого не секрет, що освіта за кордоном якісніша вітчизняної . За кордоном студенти отримують більше сучасних знань , в той час як у нас ми навчаємося за старими посібниками. Корпуси їхніх вузів оснащені новітніми технологіями та комфортними класами. І головне- практика, це те чого дуже бракує у вузах нашої країни. Тим паче отримати освіту за кордоном можна безкоштовно, якщо ти знаєш мову тієї країни, де хочеш навчатися. І звісно після отримання міжнародного диплома ти отримуєш право на роботу за кордоном.

2. Робота за кордоном

Я думаю, не варто розповідати , що робота за кордоном дуже високо оплачується . Тому краще розповім , як почати працювати за кордоном. Звісно найкращий варіант – отримання робочої візи після навчання у цій країні, але з дипломом вітчизняного університету також можна влаштуватися на роботу за кордоном. Перший варіант – якщо ви працюєте у досить престижній фірмі , вас можуть відправити у відрядження , а згодом запропонувати постійну роботу за кордоном. Другий варіант – це програма Pathway. Почати навчання за цією програмою можна, якщо у вас є вища освіта. Тривалість програми залежить від вашого рівня мови. Це програма вивчення іноземної мови у даній сфері (сфера бізнесу, медецини та ін.) зі стажуванням після закінчення . Також під час навчання до вас приходять представники різних фірм, і ви можете підписати контракт на роботу ще до закінчення програми.

  1. Підвищення зарплати у нашій країні

Навіть якщо ви не хочете їхати за кордон , і вас все влаштовує у нашій країні, вам не завадить знання іноземної мови. Адже всі хочуть заробляти більше. Я ще не зустрічала людину, яка б не хотіла більшої зарплатні. А зі знанням іноземної мови вам не тільки можуть підвищити зарплату, а й можуть дати вищу посаду. Та й взагалі, ви можете знайти більш успішну компанію і влаштуватися туди. Навіть якщо у вас поки що немає роботи, ви можете заробляти репетиторством, адже зараз багато хто хоче поїхати за кордон або просто скласти іспити в університеті, коледжі чи школі.

  1. Можливість подорожувати

Є багато програм обміну студентів. Ці програми не потребують здачі екзаменів, вам достатньо знати мову. Такі програми чудовий спосіб зануритись у інше середовище на семестр або на рік. У вузі іншої країни у вас з’являться нові знайомства, які ви зможете підтримувати. Також за допомогою цих програм ви зможете більше дізнатися про культуру цієї країни. Цією програмою можна користуватися безліч разів, таким чином за час свого навчання ви зможете побувати у багатьох країнах Європи.

5. Покращення розумової діяльності

Вивчення мов – це гарна можливість прокачати свої мізки. Вивчення іноземних мов значно покращує розумову діяльність. Також вивчення мов дає багато інших переваг: розвиток творчих та інтелектуальних здібностей, покращення пам ‘яті та розширення нашого світосприйняття . Також вивчення мов може підвищити нашу самооцінку, а впевненість у собі та своїх силах є дуже важливим аспектом успіху.

Ефективні способи вивчення іноземної мови

  1. Курси для вивчення мови за кордоном.

Плюсом таких курсів є те, що ти повністю знаходишся у іншомовному середовищі і тобі доводиться спілкуватися на цій мові. Також у тебе є можливість відвідати цікаві місця цієї країни.

  1. Заняття по скайпу.

Це гарний спосіб займатися з носієм мови , або з людиною яка на даний момент перебуває у іншій країні. Також такі заняття значно економлять час.

  1. Перегляд серіалів та іншомовний Youtube

Раджу саме серіали, а не фільми тому ,що ми звикаємо до голосу постійних персонажів і нам легше розбирати слова. Також раджу дивитися без субтитрів адже цей метод вивчення спрямований на те , щоб розвинути здатність розуміти носія.

А з Youtube все просто. Знаходите цікаву вам інформацію, і дивитесь . Також можете підписатися на іноземних блогерів.

  1. Переклад іноземних пісень

Читаєш текст пісні та її переклад в інтернеті, а потім слухаєш при нагоді. Я думаю, що всі знають , що слова пісень запам’ятовуються набагато швидше ніж прозові тексти.

  1. Розмови з самим собою

Це може виглядати дивно, але це ефективний метод, який розвиває навички говоріння. Мало у кого є можливість спілкуватися з носієм. А спілкуватися з самим собою можуть всі. Просто уявляйте діалоги, або уявіть що ви даєте інтерв ‘ю( спочатку запитуйте себе, а потім відповідайте).

  1. Картки зі словами

Розклеюйте картки з іншомовними словами та перекладом по всьому будинку, таким чином у нас спрацьовує зорова пам’ять і ми без зайвих навантажень вчимо нові слова.

7. Мотивація

Це напевно головний секрет успішного вивчення мови. Без мотивації дуже важко вивчити мову. Мотивацією може бути що завгодно (навчання за кордоном, подорожі, кар ‘єра тощо). Тому обирайте собі мету та йдіть до неї.

Ось і все. Вчити чи не вчити іноземні мови – вирішувати вам, але знайт , що якщо ви вивчите хоча б одну, ваше життя зміниться у кращий бік. Тому не відкладайте, а дочитуйте цю статтю до кінця і починайте вчити іноземну мову, використовуючи мої поради.

 

Катерина ПОЛІЩУК,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “острозька академія”,

Київ

, , , , , , , переглядів: 394

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *