5 книг, які я б порадила своєму молодшому брату або сестрі

06.06.2019

5 книг, які я б порадила своєму молодшому брату або сестрі

Все менше дітей в сучасному світі читає книжки, і все більше стирчить у смартфонах. То в чому ж причина цього? Можливо в них склалася стереотипна думка, що читати книгице нудно? Якщо так, то це потрібно виправляти, і почати можна з своїх молодших братиків чи сестричок. Спеціально для цього я склала список надзвичайно цікавих і крутих книжок, перевірених на власному досвіді.

1.Джоан Роулінг “Гаррі Поттер”

Неможливо не назвати цей бестселер. Дивовижно, як же письменниці вдалося створити світ, прихильники якого називають себе поттероманами, мабуть вона не з нашого світу. Серія з семи книг про пригоди, здавалось би, звичайного хлопчика в смішних окулярах, який одного дня дізнався про те, що він маг. Дружба з смішним Роном Уізлі та геніальною Герміоною Ґрейнджер, ворожнеча Слизерину та Ґрифіндору – це те, без чого неможлива ця книга. Якщо ви дивувались, як можна перечитувати одну книгу по декілька разів, то після “Гаррі Поттера” це питання відпаде само собою!

2. Наталія Щерба “Часодії”

Остала і Ефлара, феї і духи, часомайстри і часодії… Зацікавились? Не дарма, адже серія з шести книг просто перехоплює подих. Що б ви відчули, якби 12 років ви жили з старенькою опікункою і одного разу вас забрав би ваш рідний батько? Здивування, обурення, радість? Саме це відчувала Василина, але вона ще не знала, що чекає на неї попереду. Виявляється, що дівчинка донька феї і духа, у неї є крила і вищий ступінь часодійства, а також нові знайомства, нові вороги, нові друзі і красунчик Феш. А ви думали, що тут немає романтичної лінії?!

3. Джеремі Стронґ “Ракета на чотирьох лапах”

Якщо втомився від нудної рутини і хочеться трохи збадьоритись, то на допомогу прийде історія про чудернацьку собаку Стрілку та її господаря Тревора. Якось прогулюючись із собакою-метеоритом та подругою Тіною, друзі закладаються з своїм ворогом Чарлі про те, що зможуть видресирувати Стрілку. Чи вдасться це їм? Чи вони програють і їм доведеться викупатись в нечистотах? Чи може це зробить Чарлі? В будь-якому разі, не хвилюйтесь, адже справа в руках “професіоналів”!

4. Льюіс Керол “ Аліса в Країні Див”

… Був смажень, і швимкі ямки

Сверли-спіралили в кружві,

Пичхали пиршаві псашки

І трулі долові…”

Абсурдно, шалено, чи не так? Білий Кролик, який вміє говорити, живі карти, Чеширський Кіт з своєю посмішкою і неймовірними здібностями, Березневий Заєць і Шалений Капелюшник, Синя Гусінь – всі вони підтверджують шаленість. Але за всім цим прихована іронія сучасних устроїв. Єдине питання після прочитання книги:”Що ж це було – сон чи реальність?”.

5. Марина Павленко “Русалонька із 7-В”

Давно мріяли прочитати українську книгу? “Русалонька із 7-В” пронизана українською енергетикою, звичаями і містикою. Дивовижна шафа, дивна новенька, однокласник – мрія всіх дівчат, родинні таємниці, не зовсім таємний прихильник, молодший братик – і все це звалюється на голову бідолашної Софійки. Як же вона зможе вирішити всі ці проблеми і завдання?

Читання із задоволенням до ваших послуг!

Анастасія ВІКТОРОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Київ

переглядів: 140

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *