5 книг із лікувальними властивостями

15.05.2018

5 книг із лікувальними властивостями

Хворіти може не лише тіло, а й душа. Ліками для неї можуть бути речі, які заспокоюють та надихають, або ж інші душі. Цих два об’єкти поєднує в собі книга. Адже це чи не єдиний предмет, який створений душевним трепетом людей. Таким чином і лікувати він має бездоганно!

Я зробила список з п’ятьох книг, які не потребують рецепта від лікаря. Вони є універсальними, але й «приймати» їх варто лише при певних симптомах та за інструкцією, інакше недбале самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

  1. Джеральд Дарелл «Гончаки Бафуту»

Симптоми: ви втомлені одноманітними міськими горизонтами; давно не подорожували; виникло гостре бажання чогось екзотичного; любите тварин, але давно не бачили нічого, крім котиків та собачок.

Властивості: ця історія розфарбує вашу сіру уяву гарячими барвами Африки, адже письменник легко переносить вас у джунглі, де ви вже разом з ним досліджуєте дику природу, святкуєте приїзд з добродушними тубільцями та милуєтесь мальовничими світанками.

Рекомендації: бажано вживати взимку чи пізньої осені, щоразу перед сном чи після важкого робочого дня. Для більшого ефекту занурення можна ввімкнути «Звуки природи. Африка»

  1. Марія Парр «Вафельне серце»

Симптоми: вам здається, що нічого доброго в світі не залишилось; відчуваєте відсутність родинного тепла; незрозуміла важкість гнітить розум.

Властивості: ця коротенька книжечка стане притулком для вашого суму, адже вона його безповоротно забере, а натомість віддасть всю свою життєрадісність та енергію. Затишок родинного кола огорне вас м’якою хмаринкою, адже любов сім’ї, яка описується, настільки сильна, що вилітає з сторінок миттєво. Якщо хочеться пожуритися, то книга дасть вам змогу поплакати.

Рекомендації: купити багато вафель та різного печива, читати в сонячний день та в тиші, час від часу похрумкуючи смаколиками.

  1. Алан А. Мілн «Вінні-Пух та всі-всі-всі»

Симптоми: велике бажання повернутись у дитинство; розчарування у дружбі; нестача пригод; відсутність доброго гумору та позитиву в цілому.

Властивості: ці веселі, сповнені ароматом дитинства, історії про незграбного ведмедика подарують чудові години радості й сміху та переправлять вас у часи милої безтурботності. Однак тут є про що задуматись, є думки, які дадуть відповідь на дорослі питання. Книжечка продемонструє справжню дружбу, або ж нагадає, як вона виглядає.

Рекомендації: приготувати молоко з медом, зануритись у тепленьку ковдру й читати по 2-3 історії за раз; розтягнути читання на тиждень.

  1. Джоан К. Роулінг « Гаррі Поттер» (всі книжки)

Симптоми: гостра нестача магії; невпевненість у собі; незрозуміла втома чи смуток (можливо все разом); втрата здібності відрізнити добро від зла.

Властивості: ця серія захоплююча і незвичайна, тому їй є чим вас здивувати та відволікти. Ця історія є справжнім оксюмороном. Вона змусить сміятись та плакати, відповідатиме на різні питання й запитуватиме сама, осліплюватиме яскравими кольорами та кидатиме в серце темряви. Навчить цінувати дружбу, любов, вірність та покаже їх на прикладах різних людей та створінь. А ще ви почнете бачити чари повсюди!

Рекомендації: краще читати подалі від павуків чи змій, приготувати масло-пиво (в Інтернеті є рецепти), надягти гостроконечного капелюха, сподіваючись , що він скаже вам: «Гриффіндор!»

  1. Елізабет Гаскелл «Північ і Південь»

Симптоми: зневірились у коханні; не впевнені у власних діях; огортає невідомий сплін; хочеться класики.

Властивості: цей роман поверне віру у чисте кохання, яке не залежить від грошей. Він чудесно зображує почуття та має в собі напругу, яка часто змушує піднятись з місця у динамічних моментах. Головні герої є прекрасними взірцями для всіх закоханих. Крім того, порушується багато інших питань, що стосуються моралі людей.

Рекомендації: читати, не відриваючись, як можна довше у зимовий день, попиваючи гарячий чай, іноді позираючи на снігопад у вікно.

Ось таку паперову профілактику я можу запропонувати. Книги можна брати з собою куди завгодно та «вживати», як заманеться. Можете створити власні рекомендації. Головне – це дієвість. Пам’ятайте, що душу краще лікувати позитивними емоціями та ніжними почуттями. Тож, вибирайте, який із таких вітамінів вам зараз потрібен, та насолоджуйтесь.

Анастасія ПОСУХОВА,

випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”,

Житомир

Читайте також:

П’ять книг, які зможуть зацікавити дитину і подарувати їй любов до читання

Які п’ять книг я пораджу прочитати молодшій сестрі чи брату?

Книга друкована чи книга електронна: за і проти

Джерело фото: t-v.te.ua

, , , , переглядів: 426

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *