Як дізнатися результати конкурсу “Я – журналіст!” 2018 року

11.12.2018

Як дізнатися результати конкурсу “Я – журналіст!” 2018 року

14 грудня у Національній спілці журналістів України відбудеться нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт “Я — журналіст!” Його учасниками стали 850 старшокласників з усіх регіонів України.

Я — журналіст!” проводиться вже вдев’яте і за цей час пройшов шлях від обласного (з “пропискою” в місті Рівне) до регіонального, а згодом – всеукраїнського. Особливість конкурсу — в тому, що це суто волонтерський проект: жодної копійки бюджетних коштів на його проведення за всі 9 років не використано. При цьому конкурс є чи не наймасштабнішим конкурсом з індивідуальною участю для юних журналістів України. Аналогів серед конкурсів, що фінансуються державою, він не має.

Засновник і керівник конкурсу “Я — журналіст!” — секретар Національної спілки журналістів України, журналіст і медіатренер Віталій Голубєв. Маючи понад 20 років стажу в журналістиці, пройшовши шлях від юнкора до головного редактора, нині він сам прагне в в міру сил підтримувати майбутнє журналістське поповнення. У проведенні конкурсу допомагають Видавничий дім “ОГО”, де Віталій Голубєв працює головним редактором, а також управління освіти і науки обласних державних адміністрацій і Національний університет “Острозька академія”. Власну номінацію – “За позитивне висвітлення образу українського журналіста” – впродовж останніх трьох років має на конкурсі Національна спілка журналістів України. Вона відзначає дипломами та подарунками учнів, які розповідають про постаті українських журналістів минулого й сучасності, популяризовуючи тим самим журналістську професію й здобутки видатних журналістів України. Власне, й відзначення переможців конкурсу з 2016 року проводиться саме на майданчику НСЖУ, за особистої участі перших осіб Спілки.

Нині переможці конкурсу “Я – журналіст” 2018 року вже визначені і особисто запрошені на нагородження. А всі учасники, їхні батьки та педагоги, зрештою, всі зацікавлені зможуть ознайомитися з результатами конкурсу на нашому сайті в понеділок, 17 грудня 2018 року. Разом із списком переможців та лауреатів конкурсу й інформацією про їх нагородження ми поширимо й висновки та рекомендації журі для учасників конкурсу нинішнього та наступних років.

, , , , , , , переглядів: 690

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *