Красиві фото Луцька

21.03.2018

Красиві фото Луцька

Серія фото Луцька під загальною назвою “Образи мого міста” – це доробок учасниці Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт “Я – журналіст!” Юлії Коцюби, десятикласниці ЗОШ №17 м.Луцьк.

Юлія Коцюба – випускниця Школи універсального журналіста на базі НаУ “Острозька академія”, учасниця шкільного гуртка “Основи журналістики”, яким керує талановитий педагог Катерина Тарабаса.

“Декілька років тому, коли я вперше задумалась про свою майбутню професію, я зрозуміла, що обов’язково поєднаю її із творчістю, подорожами та спілкуванням з людьми, які проживають в різних куточках планети, – розповідає дівчина. – Тоді я почала активно шукати заняття, які були б мені до душі та записалась на шкільний гурток «Основи журналістики», де познайомилась з азами журналістської діяльності, мені це почало подобатись. Через рік роботи кореспондентом в шкільній газеті «Краяни» у мене з’явилась думка: чому б не спробувати в майбутньому цим заробляти?

Для того, щоб стати професійним журналістом, бути цікавою людям, мені постійно потрібно вчитися, щоб бути не лише особистістю, а й професіоналом своєї справи. Я відвідую різноманітні заходи, виставки, майстер-класи, фестивалі, зустрічі з цікавими людьми. Пройшла навчання у «Школі універсального журналіста» на базі НаУ «Острозька академія», взяла участь у Польсько-Білорусько-Українському проекті з основ журналістики «Справа», є постійним учасником різних цікавих вебінарів. Адже вважаю, що завжди треба розвиватися і працювати над собою незалежно від віку і статусу.

Крім кар’єри, для мене в майбутньому важливо стати хорошою дружиною та мамою. Успіх не може бути повноцінним, якщо його немає з ким розділити. Та знаю точно, що без творчості та журналістики я не відчуватиму себе повністю реалізованою, щасливою, адже моє життя – це те, що я роблю. Тільки після того, як я визначилась зі своїм майбутнім, стала більш наполегливо використовувати свої можливості – я зрозуміла, що мій успіх та реалізація залежать в першу чергу від мене та мого ставлення до життя і до того, чим я займаюсь.

В свої 15 років я намагаюсь робити все так, як вважаю за потрібне, бо це мій життєвий досвід. Тому вважаю, що прислухатись до порад легко, а от самостійно приймати важливі рішення – набагато важче. Це моє життя, тому я не можу перекладати відповідальність на когось іншого. До порад прислухаюсь, але завжди довіряю своєму серцю. Як казав Маленький принц: «Очі не бачать – шукати треба серцем» – тому для мене це критерій усіх прийнятих рішень.

Кожен з нас має пройти свій шлях. Адже ми отримуємо від життя те, чого варті. Ніколи не треба боятись зробити щось неправильно, а завжди рухатись вперед до мрії. Все можливо, якщо ти робиш реальні кроки у напрямку до реалізації своїх планів”.

Пропонуємо вашій увазі добірку фото Луцька, авторкою яких є десятикласниця ЗОШ №17 м.Луцьк Юлія Коцюба.

Дивіться також:

Донбас шахтарський: неймовірні фото

Тараканівський форт – унікальна пам’ятка Рівненщини [ВІДЕО]

Список переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу “Я – журналст!” 2017 року

, , переглядів: 1 484

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *