45+ фото котів, які варто побачити кожному журналісту

09.04.2018

Котів у вільні хвилини полюбляє  розглядати на фото чимало журналістів. Ми зібрали для вас 45 фото котів, які не можуть не викликати посмішки! Деякі з цих тварин навіть чимось нагадують нас, журналістів, “при виконанні”.

Британські вчені довели… У цьому місці, звісно, так і просилось би якесь наукоподібне твердження. Приміром, таке: щоденне споглядання фото котів упродовж 15 хвилин на початку чи наприкінці дня піднімає продуктивність праці журналіста на чверть. Але ні, насправді нічого такого вони не доводили! Але ж від цього світлини, які ми відібрали для вас на просторах інтернету, не перестають бути милими і кумедними! Головне – це пам’ятати: не котиками, як мовиться, єдиними! Коти котами, а робота – за розкладом!

Отож, приємного вам перегляду і гарного настрою! І не забудьте поділитись цієї статтею в соцмережах – нехай приємний настрій передається всім!

45+ фото котів для гарного настрою журналістам

 

Джерела фото: chitalnya.ru, www.sobaka.ru, ok.ru, adme.ru, wallpic.net, youtube.com, otvet.mail.ru, kotofilm.livejournal.com, 1zoom.ru, pazitiff.info, justcats.ru, mirkota.ru, yaplakal.com, goodfon.ru, pikabu.ru, wallbox.ru, novostiliteratury.ru, epic.by, mota.ru, fonovyerisunki.ru, podrobnosti.ua, augustnews.ru, telegraph.co.uk, ru.dreamstime.com, relaxic.net, kot-rediskin.blogspot.com, you-images.ru, flipcat.us, catsnnov.ru, maribor24.si, ndua.org.ua, lux.fm, murlo.org, bdzhola.com

, , , переглядів: 968

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *